قالیشویی در عظیمیه 

خدمتی دیگر از قالیشویی خوشنام

تاریخ انتشار 1402/01/11

قالیشویی در عظیمیه کرج

فرش ها به عنوان یکی از اجزای اصلی خانه های مردم سراسر جهان به خصوص ایرانیان نیازمند توجه ویژه ای برای شستشو و نگهداری هستند. شستشوی انواع فرش و تابلوفرش نیازمند تبحر و تخص است. برای مثال فرش های ماشینی که با الیاف مصنوعی بافته میشوند در صورت شستشوی غیر اصولی میتوانند درخشندگی و کیفیت ظاهری خود را از دست بدهند. فرش های دستبافت نیز از این امر مستثنی نیستند. این فرش ها نیز درصورت استفاده از شوینده مناسب یا آب با دمای نامناسب امکان ترکیب شدن رنگ ها را دارند. بنابراین به نظر میرسد که بهتر است برای شستشوی فرش و تابلوفرش های ارزنده خود از قالیشویی معتبر در عظیمه استفاده نمایید. 

آنچه بیشترین اهمیت را در شستشوی فرش ها دارد حفظ سلامت فرش در کنار پاک شدن کامل آن از آلودگیها است. قالیشویی خوشنام بهترین قالیشویی در محدوده عظیمیه کرج بهترین خدمات مرتبط با شستشوی فرش دستبافت، ماشینی، تابلوفرش، مبل شویی، رفوری و ریشه زنی را ارائه میکند. 

خدمات قالیشویی خوشنام

بهترین قالیشویی کرج کجاست؟

مبل شویی

بهترین قالیشویی کرج، جهت شستشوی فرش؛ گلیم؛ موکت؛ قالی و قالیچه و اعلاشویی در کرج

رفوگری

معروف‌ترین قالیشویی کرج

ریشه زنی

قالیشویی قالی شویی قالیشویی آنلاین قالیشویی تهران قالیشویی کرج

قالیشویی

خدمات قالیشویی خوشنام

بهترین قالیشویی کرج کجاست؟

مبل شویی

بهترین قالیشویی کرج، جهت شستشوی فرش؛ گلیم؛ موکت؛ قالی و قالیچه و اعلاشویی در کرج

رفوگری

قالیشویی قالی شویی قالیشویی آنلاین قالیشویی تهران قالیشویی کرج

قالیشویی

معروف‌ترین قالیشویی کرج

ریشه زنی

قالیشویی خوب در عظیمیه کرج

شستشوی اصولی فرش در قالیشویی خوشنام مزیت رقابتی این مجموعه است. استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک ، مواد شوینده با کیفیت و نیروی متخصص و کارآزموده ایم اطمینان را به شما میدهد تا فرش هایتان بدون آسیب و کاملا پاکیزه تحویل شما خواهد شد. بنابراین انتخاب قالیشویی خوب در عظیمیه میتواند سهم زیادی در حفظ کیفیت و سلامت فرشها داشته باشد. مراحل شستشوی فرش در قالیشویی خوشنام به ترتیب زیر است:

1- پاکسازی گرد و غبار به صورت کامل.

2- بررسی نوع الیاف فرش و انتخاب شوینده مناسب برای شستشو 

3- تشخیص نوع لکه ها در صورت وجود و پاکسازی آن

4- شستشوی فرش بوسیله دستگاه های تمام اتوماتیک

5- آبگیری و خشک کردن فرش ها به شکل کامل

6- بازرسی مجدد فرش ها و تایید برای تحویل به مشتری

تمامی فرش ها قبل از تحویل به واحد حمل و نقل جهت ارسال برای مشتریان بازرسی میشوند. قالیشویی مجاز خوشنام بهترین قالیشویی در عظیمیه کرج است که خدمات با کیفیت را با قیمت مناسب ارائه میکند. اگر به دنبال قالیشویی در عظیمیه کرج هستید میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

تماس با قالیشویی خوشنام

026-91008687

026-34215990

قالیشویی فوری در عظیمیه کرج

در بسیاری از موارد ممکن است مشتریان نیاز داشته باشند تا فرش ها به سرعت شسته و کاملا خشک شده و تحویل آنها گردد. درصورت بروز مشکل و نیاز به دریافت خدمات قالیشویی فوری در محدوده عظیمیه میتوانید با مجموعه خوشنام تماس حاصل فرمایید. قالیشویی خوشنام مجهز به ابزار و ماشین آلات به روز و سالن های بزرگ گرم خانه است و امکان شستشو و تحویل فوری فرش های شما را در محدوده عظیمه را دارد. حفظ کیفیت شستشوی فرش در کنار حفظ سلامت فرش و تحویل فوری قالیشویی خوشنام را به بهترین قالیشویی در عظیمه کرده است. 

برای رزرو آنلاین خدمات قالیشویی خوشنام فرم مقابل را تکمیل نمایید.

تماس با ما
تاریخ درخواست خدمات*

برای رزرو آنلاین خدمات قالیشویی خوشنام فرم مقابل را تکمیل نمایید.

تماس با ما
تاریخ درخواست خدمات*

چرا مبل شویی و قالیشویی خوشنام در عظیمیه کرج؟

همه ما به دنبال دریافت خدمات با کیفیت بالا  در هر زمینه ای هستیم . درباره خدمات قالیشویی هم همینطور است. قطعا شستشوی فرش در منزل تفاوت زیادی با سپردن قالیها به مراکز غیر مجاز ندارد. بنابراین سپردنفرش ها به قالیشویی معتبر میتواند کیفیت مورد انتظار شما در شستشو را برآورده کند و مانع از آسیب رسیدن به فرش ها شود. مجموعه خوشنام در کنار خدمات قالیشویی خدماتی نظیر مبل شویی، رفوگری و ریشه زنی را با بالاترین کیفیت ارائه میدهد. این مجموعه مجهز به به پیشرفته ترین دستگاه های شستشو است و از مواد شوینده با کیفیت استفاده میکند. رضایت مشتریان این مجموعه ارزشمندترین دارایی ماست، بنابراین در حفظ آن کوشا هستیم.

در صورت تمایل برای دریافت خدمات میتوانید با شماره های 02634215990 و 02691008687 تماس حاصل نمایید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.